Výstavy v Mincovně v listopadu 2010

V měsíci listopadu (či přesněji na přelomu listopadu a prosince) 2010 se v novoknínské Mincovně uskuteční hned dvě výstavy.

První z nich je již tradiční (VII. ročník) předvánoční prodejní výstava ADVENT KLEPE NA DVEŘE (prodej vánočních dekorací, nové trendy ve floristice, tombola, občerstvení) pořádaná firmou Protea. Zahájena bude v pátek 26. listopadu v 18.30 hodin a toho dne bude otevřena až do hodiny jednadvacáté. V sobotu a neděli 27. a 28. listopadu pak bude otevřeno vždy od 10 do 15 hodin. Kontakty – e-mail:
amlerova.protea@seznam.cz, telefon +420 602 361 123, web
www.kvetinydobris.cz.

Hned od 29. listopadu do 05. prosince 2010 pak bude své vlastní výrobky vystavovat oddíl mladých ochránců přírody Malí tuláci
(http://malitulaci.wgz.cz). Otvírací doba nebyla v inzerátu v Novoknínském zpravodaji (odkud jsou všechny oznámení ovsažená v tomto článku převzata) upřesněna, je možné, že bude přizpůsobena zájmu občanů.

Malí tuláci zároveň vyhlašují celoroční soutěž pro děti Poznáváme přírodu. Soutěžní otázky budou jednak na webu oddílu, jednak ve výloze obchodu pana Nechyby (v Žižkově ulici naproti vyústění Havlíčkovy ulice) a budou postupně obměňovány. Odměněni budou jednak vítězové jednotlivých kol, jednak tři nejlepší účastníci celé série. Bližší podmínky na webu oddílu, případně v Novoknínském zpravodaji.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.