Vystoupení knínského kostelního sboru o Vánocích

O Vánocích opět několikrát vystoupí knínský kostelní sbor – zčásti během bohoslužeb, zčásti na koncertech v sakrálních prostorách.

25.12.2010 od 00.00 hod. (tj. začátek o půlnoci z 24. na 25. prosince) – se koná ve staroknínském kostele sv. Františka z Assisi tradiční půlnoční mše, během níž zazní především Rybova Česká mše vánoční Hej mistře.
25.12.2010 od 10.30 hod. doprovodem bohoslužeb bude Laštůvkova mše Pastýřská („Pastýři, pastýři, novou zvěst slyšte…“; podle mě – MH – kýč, ale ostatní samozřejmě mohou být jiného názoru – přijďte a udělejte si názor sami); koná se rovněž ve staroknínském kostele.
26.12.2010 od 16 hodin se v novoknínském kostele sv. Mikuláše uskuteční rovněž již tradiční vánoční koncert složený převážně z koled a vybraných částí některých vánočních mší.
29.12.2010 od 15 hodin se uskuteční v kapli sv. Jana a Pavla v Libčicích (nikoli nad Vltavou či u Nechvalic, ale tady u Nového Knína) koncertní provedení Rybovy České mše vánoční Hej mistře.

Změna programu vyhrazena, ale snad už ne příliš pravděpodobná.

P.S. (18. prosince 2010) Výše jsem opravil nepřesnost, pokud jde o začátek koncertu v novoknínském kostele sv. Mikuláše – je od 16 hodin, nikoli od 15, jak jsem zde měl (ale už nemám) uvedeno.

Reklamy
Galerie | Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.