Zahájení unitářských programů v Sedlčanech

Od ledna 2011 budou po delší přestávce obnoveny programy Náboženské společnosti českých unitářů (konkrétně její Obce širšího společenství) v nepříliš vzdálených (i když veřejnou dopravou z NK špatně dostupných) Sedlčanech, a to vždy jednou měsíčně ve středu od 18 hodin. Jako první se uskuteční shromáždění na téma Eros v každodenním životě dne 12. ledna od 18 hodin v Komunitním centru Lukáš v Městské knihovně v Sedlčanech. Shromáždění vede Rev. Mgr. Iva Fišerová (ti, kdo toto téma nestihnou v Sedlčanech, mají možnost ještě 13. ledna v Teplicích a 30. ledna v Praze). Další unitářský setkání se v Sedlčanech uskuteční v únoru. Bližší informace lze nalézt na http://www.sirsispolecenstvi.cz (Obec širšího společenství českých unitářů) a http://www.unitaria.cz (Náboženská společnost českých unitářů).

P.S.: Jedná se skutečně o náboženské shromáždění (Iva Fišerová je duchovní NSČU), takže lednové téma bude pojímáno velmi pravděpodobně „poněkud“ jinak, než jak se s ním lze setkat například v Blesku nebo na E55 (ale na druhé straně jinak, než jak bývá zpracováváno třeba Římskokatolickou církví).


Galerie | Příspěvek byl publikován v rubrice Náboženství se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s