Velikonoční prodejní výstava

Ve dnech 15. až 22. dubna 2011 (v pondělí až pátek vždy od 09.00 do 17.00 hodin, v sobotu a neděli od 09.00 do 15.00 hodin) se v Mincovně v Novém Kníně uskuteční Velikonoční prodejní výstava.
K vidění a případně ke koupi budou především výrobky dětí a vedoucích z oddílu mladých ochránců přírody Malí tuláci (http://malitulaci.wgz.cz). Půjde zejména o dekorační předměty, košíčky, ošatky, pomlázky či perníčky. Některé výrobky si lze již nyní prohlédnout na webu oddílu a případně již předem objednat. Výtěžek bude použit na činnost oddílu.

Součástí výstavy bude i soutěž O NEJHEZČÍ VELIKONOČNÍ VAJÍČKO. Zájemci a a zájemkyně o účast (mohou se zúčastnit jak děti, tak dospělí, prostě všichni) mohou svá vajíčka nosit do Mincovny do 15. dubna. Ta pak budou vystavena po celou dobu trvání výstavy. Autoři tří nejhezčích vajíček budou odměněni a zveřejněni v Novoknínském zpravodaji.

Rovněž se uskuteční MINIKURZ VÝROBY OŠATKY Z PEDIGU. Zájemci a zájemkyně mají možnost sami si vyrobit ošatku či košíček na vajíčka v ceně do 300 kč (podle spotřebovaného materiálu). Přihlásit se lze na telefonu 724 591 850 Pavlíně Vajsochrové nebo v Mincovně u Petry Lojínové.

Výstava dále nabídne:
– ručně paličkované velikonoční ozdoby, kraslice malované voskem, – ručně pletená a háčkovaná vajíčka (slepičky a kohoutky),
– bižuterii z přírodních kamenů a dřeva, tepané šperky.

Na výstavu zvou a těší se:
– Malí tuláci v zastoupení Pavlíny Vajsochrové,
– Míla Čechová,
– Jana kolková
a konečně kurátorka Petra Lojínová.

Text článku zpracován podle inzerátu v Novoknínském zpravodaji 03/2011. Fotografie byly pořízeny na minulém ročníku výstavy, konkrétně dne 04.04.2010.

Reklamy
Galerie | Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Nový Knín, Oznámení se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.