Pokračující výstavba kanalizace a dopravní omezení

Výstavba kanalizace v poslední době pokračovala v ulicích Na Merendě, Paškově a Staroknínské – v prvně jmenované je výkop již zasypán. Dále se pracuje mezi Flusárnou a ulicí Pod Zámkem a podle zprávy v Novoknínském zpravodaji by práce měly pokračovat v ulicích Josefa Kolumbuse a Za Salašem směrem k Tržišti.
Od 11. července se má výstavba přesunout do Havlíčkovy ulici až k začátku Sudovické (u Doubravů).
Po dobu výstavby bude majitele přilehlých nemovitostí navštěvovat pan Ing. Kalerta, který je pověřen koordinací přípojek.

Poslední z výše zmíněných etap výstavby si vyžádá uzavření silnice II/114 v úseku Restaurace U Růžičků – Stará pošta. Objížďka bude vedena přes Zábornou Lhotu, Chotilsko a Korkyni, kterou budou jezdit i autobusy, takže zastávka Sudovice nebude po tu dobu obsluhována. Pro místní obyvatele bude fungovat provizorní objížďka ulicemi Na Potůčku a Na Flusárně.
Nejzazší termín obnovy provozu je 19. srpna 2011, avšak na tomto úseku kanalizace se bude pracovat nepřetržitě tak, aby se plánované uzavření silnice podařilo co nejvíce zkrátit.

(Zpracováno podle Novoknínského zpravodaje 05/2011)

Příspěvek byl publikován v rubrice doprava, Kanalizace, Oznámení se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s