Dobříšské záření

Dobříšské záření je charitativní festival, který na Dobříši vždy v září společně pořádají tamní římskokatolická farnost a farní sbor ČCE. Letos se v rámci tohoto festivalu uskuteční následující akce:

  • 11. září 2011 Neděle nejen pro děti; zahrada evangelické fary od 15 hodin.Divadlo Studna, soutěže hry, vstupné dobrovolné.
  • 16. září 2011 (pátek) 20.00 hod. Zrcadlový sál zámku: Spirituál kvintet. Vstupné 200 Kč, děti a studenti polovic. Kdo nestihl vystoupení kapely v rámci oslav 825 let Knína, má tedy nyní příležitost na Dobříši (i když v prostředí barokního zámeckého sálu bude mít vystoupení jistě trochu jinou atmosféru než v knínském letňáku)
  • 23. září 2011 (pátek) 20.00 hod. evangelický kostel: folková skupina Pranic. Vstupné dobrovolné – POZOR! AKTUALIZACE! (16.09.2011) – Skupina PRANIC byla nucena své vystoupení zrušit, nicméně se jí podařilo sehnat za sebe náhradu: osmičlenný soubor True harmony. Čas a místo zůstávají stejné, stejně jako dobrovolné vstupné.
  • 25. září 2011 (neděle) 16.00 hod. katolický kostel Nejsvětější Trojice: Lukáš Vendl a spol. – koncert komorní hudby (složení „a spolu“ uvedeno není, nicméně Lukáš Vendl je vedoucím instrumentálního souboru Harmonia delectabilis a pěveckého sboru Ensemble Guillaume)

Výtěžek festivalu bude věnován Tábornickému oddílu Zlatý list na Dobříši.

Reklamy
Galerie | Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Náboženství, Oznámení se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.