Pokračování výluky na železniční trati 210

Jak již bylo uvedeno, na trati 210 končí 4. října první etapa výluky, na ni však ihned navazuje etapa druhá, kdy bude železniční provoz přerušen v celém úseku Dobříš – Vrané nad Vltavou a zpět (a rovněž v úseku Vrané nad Vltavou – Jílové u Prahy). A protože zajíždět autobusem od Bojova do Vraného je poněkud zdlouhavé,budou do Vraného nasazovány vlakové soupravy o omezené kapacitě a cestující do zastávek postižených výlukou budou přepravováni náhradní autobusovou dopravou již z Prahy, a to ze Smíchova (přes Barrandovský most do Braníka, odtud do Modřan a Zbraslavi, dále přes Bojov a Čisovice na Dobříš; ti, kdo jedou např. z Wilsoňáku či z Krče, měli by mít možnost z vlaku na náhradní autobus přestoupit ve Zbraslavi – jen tam budou chvilku čekat). Podrobnosti je možno najít na webu Českých drah. Pozor, náhradní autobusová doprava je organizována opravdu spletitě (a komplikovaná je zejména pro ty, kdo se potřebují dostat např. z Malé Hraštice do Skochovic).

Výluka trvá do půlnoci ze 14. na 15. října 2011 (takže v Malé Hraštici se do té doby bude nastupovat a vystupovat na návsi a nikoli u nádraží, kde by se autobusy těžko otáčely).

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice doprava, Oznámení, Praktické informace, železnice se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s