Pozvánka na mimořádné zasedání zastupitelstva

Mimořádné zasedání městského zastupitelstva se uskuteční

10. ledna 2012
(Pozor! Je to úterý, nikoli jinak obvyklý čtvrtek!)
od 19 hodin
v jídelně základní školy na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Program není v Novoknínském zpravodaji uveden, ale lze předpokládat, že se jedná o schválení závěrečných rozpočtových změn tak, aby plnění rozpočtu vyhovovalo přebyrokratizované legislativě.

Aktualizace (2012-01-06)

Součástí programu zasedání bude mimo jiné schválení rozpočtu na rok 2012. Návrh je vyvěšen ve vývěsce na náměstí. Měl by být i na městském webu, leč tam se chybka vloudila – místo jednotlivých čísel se v tabulce v xlsx formátu objevuje hláška Chyba: 509. Upozornění na problém (s uvedením možné jeho příčiny) jsem poslal na radniční e-mail, doufejme, že problém bude napraven.

P.P.S.

Celý program  zasedání je tento:

 1. Zahájení
 2. Volba ověřovatelů zápisu
 3. Schválení programu
 4. Informace o plnění rozpočtu za rok 2011 a o investičních akcích
 5. Rozpočtové opatření 11/2011
 6. Schválení rozpočtu 2012
 7. Schválení úpravy cen vodného a stočného
 8. Diskuse
 9. Závěr

Jistě netřeba dodávat, že výše zmíněná úprava cen vodného a stočného bude s pravděpodobností velmi blízkou jedničce směrem nahoru – už s ohledem na „úpravu“ snížené sazby DPH na z deseti na čtrnáct procent (není to tak dávno, kdy činila pět procent) a růst dalších nákladů se zpracováním pitné, jakož i odpadové vody souvisejících. Doufejme, že takto vzniklé provětrávání peněženek bude ještě snesitelné.

A ještě k rozpočtu:

Stažený soubor s rozpočtem jsem doplnil o částky opsané z vývěsní skříňky, zde uveřejňuji ve formátech xlsx a pro ty, kdo disponují pouze staršími verzemi softwaru Microsoft Office, OpenOffice.org či LibreOffice, ukládám rovněž soubor ve starším formátu xls.

Navrh_rozpoctu_NK_2012-opraveno.xlsx

Navrh_rozpoctu_NK_2012-opraveno.xls.

A pro ty, komu se nechce stahovat soubory, ještě přidávám snímek části obrazovky po doplnění těch správných čísel do souboru.

Rozpočet města na rok 2012

Rozpočet města na rok 2012

Aktualizace 2012-01-09:

Na problém se zobrazováním rozpočtu jsem upozornil radnici. Dnes mi přišla odpověď, že na radnici se rozpočet na webu zobrazoval správně.

Příčinou, proč tam se to zobrazuje správně a někde jinde ne, si nejsem jist, je ale možné, že problém tkví v tom, že na radnici používají k zobrazení Excel z balíku Microsoft Office, který si čísla z buněk odkazujících na jiné tabulky asi nějak pamatuje, zatímco OpenOffice.org nebo LibreOffice tak nečiní. V každém případě se na radničním webu objevil rozpočet i ve formátu pdf, takže to, nakolik poctivě jsem čísla výše opsal, si mohou zkontrolovat i ti, kdo nedisponují novějšími verzemi balíku Microsoft Office (formát xlsx je podporován tuším od MS Office 2003).

Aktualizace 2011-01-11

Do nadpisu se vloudila chybka: toto zasedání nebylo mimořádné, pouze se konalo mimořádně v úterý, nicméně bylo plánováno předem. Mimořádné zasedání se (možná) uskuteční, až ze SFŽP (doufejme) konečně přijde výzva k podpisu smlouvy o dotaci na novou kanalizaci. Za nepřesnost se omlouvám.

Reklamy
Galerie | Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Nový Knín, Oznámení se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Pozvánka na mimořádné zasedání zastupitelstva

 1. Nevařil Miloš napsal:

  Lepší než ve zpravodaji , tento postup b měl být v Novo knínském Zpravodaji ab byl trochu srozumitelný a informoval občany

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s