Zájezd na Ledro

Klub přátel Ledrenského údolí (Valle di Ledro) pořádá týdenní zájezd do tohoto partnerského údolí, a to v týdnu od 02. do 09. června 2012. Cena bude činit 6150 Kč na osobu (+ další výdaje – bude uvedeno níže)

Ubytování je zajištěno v apartmánové rezidenci Silvana (neplést s hotelem Silvana v Pieve di Ledro) s  výhledem do údolí a na Ledrenské jezero (Lago di Ledro) v Bezzecce, v apartmentech pro 4-6 osob. Doprava tam a zpět bude zajištěna klimatizovaným dálkovým autobusem Mercedez Benz.

Připraven je bohatý program s poznávacími výlety,včetně výletu na Gardské jezero (Lago di Garda) spojený s křížovou plavbou lodí po jezeře, do nádherného středověkého města Sirmione, dále pak procházky, výšlapy do hor, návštěvy muzeí a zajímavostí na Valle di Ledro a neopomeneme se samozřejmě zastavit na Náměstí/Piazza Nový Knín v obci Locca di Concei.

V ceně je zahrnuto:ubytování v apartmánech – 7 nocí,spotřeba plynu, vody, elektřiny, povlečení-ručníky, doprava autobusem tam a zpět  /doprava busem po okolí a na výlety-Ledro-Riva a.t.p./

V ceně není zahrnuto:pojištění, vstupné do muzeí, hradů, na lanovky, lístek na plavbu lodí, úklid apartmánu ( úklid je možné vlastními silami a prostředky nebo za poplatek 40,-€ )

Stravování: individuelní,vlastní- možnost vaření v apartmánech s vybavenou kuchyní, v blízkém okolí je mnoho dalších možností stravování-pizzerie, risotterie, restaurace a možnost nákupu v blízkých obchodech nebo supermarketu (například v Pieve di Ledro).

Další informace, kompletní program a fotografie naleznete na webových stránkách města Nový Knín a v podatelně městského úřadu.Pro informace můžete psát také na  e-mail: ledro.boemia@email.cz

Info.tel.: (+420) 605 763 529

Zpracováno podle pozvánky na městském webu.

Poznámka k programu:

Obvykle se píše „změna programu vyhrazena“ – a zde bych vřele doporučoval toto pravidlo uplatnit. Plout do Sirmione zrovna v pondělí totiž není nejšťastnější nápad, památky bývají – stejně jako u nás – v tento den zavřeny, a tak jak hrad, tak Catullovy jeskyně bude možno obdivovat jedině zvenčí (a tu druhou památku navíc s poměrně velkým odstupem – oplocený pozemek začíná poměrně daleko od ní).

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Ledro, Oznámení, Partnerství Ledro - Nový Knín se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s