Asi trochu víc foukalo

Mírný vánek v letním horku dokáže příjemně osvěžit. Horší je, když větřík fouká víc – zprávy o tornádech ve vzdálenějších či bližších krajích nejsou zrovna popisem bezbřehé selanky: pojišťovny platí jak mourovaté, nemocnice se plní a občas mají víc práce než obvykle žel i funebráci. Zvláštní, opravdu zvláštní výběr však prokázal vítr, který se naším městem prohnal někdy mezi 13. a 15. červencem letošního roku: zcela výběrově pokácel několik dopravních značek při výjezdu z Nového Knína ve směru na Libčice či Mokrsko. Ano, to už se někdy stává, že po vichřici narazíme na zcela polámané pruhy lesa v těsné blízkosti porostů naprosto netknutých, ale že by větřík, který se prohnal městem, značky skácel a topoly, rostoucí jen pár metrů od nich, nechal růst, aniž jim ulomil jedinou větvičku?

Fotografie jsou z neděle 15. července, v současnosti jsou značky už zase na místě. Do nejbližší větrné smrště. Nebo snad do nejbližší diskotéky?

Reklamy
Galerie | Příspěvek byl publikován v rubrice Postřehy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.