Vyhlášení výsledků Novoknínského triatlonu

(Aktualizace 23. července 2012)

Je dobojováno, výsledky vyhlášeny. Závodu se zúčastnilo kolem 200 účastníků a úřastnic. Někteří (a některé) nedokončili, nepočítal jsem přesně, kolik jich bylo, snad kolem deseti, podle sdělení záchranky se konal jeden větší „silniční lišej“, zaznamenány rovněž byly asi dva defekty pneumatik, jinak k žádným větším potížím nedošlo.

Tentokrát (na rozdíl od předchozích ročníků) příliš nepřálo počasí, mračilo se, horko taktéž moc nebylo (ale to samo o sobě by závodníci spíš uvítali), chvílemi mrholilo, v době dobíhání prvních závodníků do cíle celkem obstojně lilo. Ale i tak to byl vydařený závod, který si za těch deset ročníků stihl vydobýt své renomé, renomé závodu, který není úplně ryze amatérský (jak byl v době vzniku zamýšlen – ať si místní a okolní lidé zazávodí), přece jen se ho účastní i výkonnější sportovci, kteří dosahují opravdu solidních časů, ale stále nejde o snobárnu, která by nebyla dostupná obyčejným lidem, závod, kde sice jde také o časy a výsledky, není to ale to jediné; jde zde také o vyjádření určité sounáležitosti mezi lidmi podobné „krevní skupiny“ (podobně jako já to znám z Trapsavce, kde jde také nejen o ceny, takže se účastním třeba i s povídkou, o níž vím, že se moc nepodařila a je víceméně bez šance; podobně jako podobnou sounáležitost pociťují zlatokopové, kteří se u nás za měsíc sejdou na mistrovství republiky v rýžování zlata).

Vyhlašování výsledků začalo krátce po osmnácté hodině, trvalo přes hodinu; byla uváděna všechna umístění, zazněla jména i těch, kdo závod nedokončili – a ani oni neodešli bez drobného dárku. Hodnotné ceny pak se losovaly v tombole, kde roli lístků hrála startovní čísla. A tak majitele změnil jeden telefon XPERIA a také dvě jízdní kola z místního cyklomarketu (odkaz opraven 23. července večer, předtím v něm chyběla pomlčka, tedy správně spojovník).

Po ukončení oficiální části následuje afterparty, nejprve AV band, příjemný jazzík, pak následuje DJ.

Kompletní výsledky pořadatelé přislíbili umístit na web závodu.

Kompletnějčí dokumentaci si pořizovali pořadatelé a jimi pořízená podrobnější fotogalerie bude dostupná rovněž z webu závodu.

Aktualizace (2012-07-23):

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Nový Knín, Tělovýchova a sport, Zprávy se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.