Plastici se chystají do Zahořan

Legendární undergroundová kapela The Plastic People of The Universe (v překladu Plastičtí lidé z vesmíru; pozavírání členů lapely pro údajné výtržnictví a podobné delikty v polovině 70. let 20. století bylo jedním z impulsl pro vznik Charty 77) zahraje nedaleko Nového Knína, totiž v Zahořanech U Pepíčka.

Představení se má uskutečnit v pátek 28. září 2012, hodina na plakátu z jakýchsi důvodů uvedena není, ačkoliv ke konspiraci v případě takovéto kapely již nějaký ten pátek zde opravdu nejsou důvody. Každopádně počítejme spíš s nějakou hodinou večerní (snad 19, snad 20, snad 21 hodin) než se šestou hodinou ranní, ačkoli mnozí z nás vědí, že správná šichta začíná právě v tuto hodinu, takže proč by muzikanti měli být výjimkou?

Vlezné má činit 290 Kč, což sice není nejméně, avšak na plakátu je rovněž uvedeno, že v ceně je originální tričko (případně si koupíte tričko za 290 Kč a k němu dostanete jako prémii lístek na koncert – sami si rozhodněte, z jaké strany to vezmete). Navíc si uvědomme, že 28. září je v kalendáři vedeno jako Den české státnosti (neb v tento den se v roce 935 a pak i v roce 995 odehrály státnicky důležité mordy, jež naši státnost pomáhaly utvářet), a za práci ve svátek se také berou příplatky.

Zahořany jsou poměrně blízko železniční zastávky Rymáně, takže jakési spojení aspoň do Malé Hraštice by mělo být j dispozici i v případě, že koncert skončí v pozdních večerních hodinách, kdy autobusy linky 488 už nejezdí.

Plakát Plastiků na koncert v Zahořanech

Reklamy
Galerie | Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Oznámení se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s