Začíná Dobříšské záření

Vernisáží fotografií Pavla Rejska začíná dnes, 7. září 2012 v 19.30 hodin, v dobříšském Pastoračním centru svatého Tomáše ekumenický festival Dobříšské záření, na němž se podílejí farní sbor Českobratrské církve evangelické a římskokatolická farnost Dobříš.

Festival pokračuje v neděli 9. září představí folková skupina Pranic. Na Dobříši měla vystoupit už loni, avšak na poslední chvíli byla nucena svoje vystoupení zrušit. Tak snad letos jí to vyjde. Koncert se uskuteční v evangelickém kostele od 19 hodin, vstupné je dobrovolné.

Ve čtvrtek 13. září od 19.30 hodin se v Pastoračním centru svatého Tomáše uskuteční hodinka s ministrem školství Petrem Fialou na téma Moudrost nejsou žádné čáry, vzdělání není nikdy dost.

V neděli 16. září od 15 hodin proběhne na zahradě evangelické fary Odpoledne (nejen) pro děti s hrami, soutěžemi a divadelním představením O ŠAVENIS A ŽIVÉ VODĚ. Vstupné dobrovolné.

Rovněž v neděli, ale 23. září, a to od 18 hodin,  se v kulturním domě koná představení příbramského divadla Rychlé šípy. Zde je vstupné 100 Kč.

A konečně 30. září vystoupí od 19 hodin Musica Podberdensis v Zrcadlovém sále dobříšského zámku. Zde je vstupné 80 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma.

Případné změny programu jsou vyhrazeny, objevit by se .měly na webwch pořadatelů – Římskokatolické farnosti Dobříš a Farního sboru ČCE Dobříš.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Náboženství, Oznámení se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.