Obrázky z předvánoční výstavy

29. prosince 2013 začala v novoknínské Mincovně již tradiční výstava vánočních dekorací a podobných dárkových přednětů. Otevřeno je od 9 do 16 hodin, pouze v pátek 6. prosince bude otvírací doba prodloužena do 20 hodin. Výsava je prodejní, takže čásrst exponátů, které byly k mání v době zahájení, už v neděli 1. prosince, kdy jsem výstavu navštívil, byla prodána. Nějaké dekorace mají být přivezeny ještě v průběhu týdne, ale nejlépe byla akce zásobena hned při zahájení.

V jednu dobu se uvažovalo i o spojení s výstavou fotografií Josefa Hlávky, ale nakonec k tomu nedošlo – vystavovatelé i bez nich zaplnili obě místnosti v přízemí Mincovny. Nicméně kniha Petra Kadlece, v níž jsou některé dědovy fotky použity, je stále k sehnání. (Recenzi snad spáchám časem.) Nějakou dobu byl tento záměr zveřejněn i v tomto blogu. Všem, koho jsem tím nechtěně uvedl v omyl, se omlouvám.

Obrázky z výstavy přináším bez dalších komentářů – myslím, že jich není zapotřebí.

Reklamy
Galerie | Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Nový Knín se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s