Bazar v dobříšském evangelickém kostele

Stejně jako každý rok pořádá i letos farní sbor Českobratrské církve evangelické na Dobříši svůj bazar oděvů a obuvi. Letos se uskuteční ve dnech 5.-9. května. Otevřeno bude v pondělí až středu 09.00 – 12.00 a 13.00 – 18.00 hodin, ve čtvrtek bude na faře otevřeno ve stejnou dobu jako v pondělí až středu, avšak nabídka dětského zboží v kostele skončí už ve 12.00 hodin. A konečně v pátek 9. května ve 12 hodin bude ukončen i zbytek bazaru na faře.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aktualizace (2014-05-04)

V době pravidelných nedělních bohoslužeb již byla připravena část bazaru na faře,takže jejich účastníci a účastnice si již mohli vybírat a nakupovat aspoň tam.

Kostel se začal pro bazar připravovat pochopitelně až po jejich skončení – v pondělí už bude nabídka kompletní.

Dodejme, že zboží bylo získáno od členů několika evangelických sborů v Německu (z okolí Hannoveru tuším), s nimiž ten dobříšský udržuje čilé kontakty. Výtěžek bude využit pro potřeby sboru. Co se neprodá v rámci tohoto bazaru, bude předáno dalším evangelickým sborům v sousedství (tuším, že jde hlavně o sbor v Sedlci-Prčici)

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Dobříš, Oznámení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s