Očekávané události v červnu 2014

 • středa 04. června 2014 (zřejmě od obvyklých 17 hodin) – Hvozdnice, Husův dům (fara sboru ČCE) – Kavárnička s hostem:
  „U Křováků“ povídání s obrázky z jedné oblasti Afriky
  hosté: Iva a Ota Zárubovi
 • pátek 06. června od 18.00 hodin kostel Starý Knín – beseda s kronikářem a prohlídka kostela svatého Františka a hřbitova
 • sobota 07. června 13.00 Starý Knín – sad za mateřskou školkou – Dětský den
 • sobota 07. června od 16.00 Hala Vavex Příbram – Finále Příbramské florbalové ligy Kentauři Nový Knín – Ježci Rožmitál p.Tř. – odjezd autobusu z Nového Knína 13.30 hodin
 • pátek 13. června, Borotice, areál spolku Stéblo, od 14 hodin – zahradní slavnost
 • středa 18. června večer až pondělí 23. června 2014 ráno – zájezd na akci Festa della musica do Ledra (cena 2550 Kč, zájemci o několik posledních míst se mají hlásit na e-mail chmelikpetr(zavináč)tiscali.cz – výraz (zavináč) nahraďte znakem @ – nebo na telefon 604 454 556 – pravděpodobně už vyprodáno)
 • pátek 20. června – sobota 28. června 2014 – druhý zájezd do Ledrenského údolí, cena za cestu a ubytování v apartmánech 6 500 Kč (podrobnosti na oficiálním městském webu, časem se snad objeví i zde).
 • sobota 21. června 2014 od 10 hodin; fotbalové hřiště u sokolovny v Novém Kníně – II. ročník Memoriálu Ády Bakose (old boys nad 35 let)
 • sobota 21. června 2014, Bezzecca cca od 14 hodin – hudební festival v ulicích (více na adrese http://www.ledroinmusica.it/pagine/dettaglio/festa_della_musica,3/festa_della_musica,56.html. I letos bude prostor před Centrem Dona Bosca vyhrazeno českým skupinám.
 • sobota 28. června 2014, fotbalové hřiště u sokolovny od 09.00 hodin – I. ročník fotbalového turnaje přípravek „O pohár starosty Města Nového Knína“ – bližší informace by měly být na webu sportovního klubu (v době přidávání této události tam ještě nebyly)

Další události budou podle možností postupně přidávány

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Chotilsko, Kultura, Náboženství, Oznámení, Očekávané události v měsíci, Tělovýchova a sport se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.