Úklid po technoparty

Technoparty skončila v neděli, ale část organizátorů stále ještě setrvává na místě, aby pozemky, na nichž se akce konala, dala do co nejlepšího pořádku. Odpadky jsou shromažďovány do pytlů a připravovány k odvozu, některé už odvezeny.

Podle zaslechnutých rozhovorů, jejich útržků či některých komentářů k materiálům v tomto blogu se zdá, že zatímco v Novém Kníně byla produkce provozovaná na technoparty slyšet poměrně málo (a to prý spíše na sídlišti, V Jalovčinách apod. – jak jsem psal, nemohl jsem to ověřit osobně, byv mimo Knín), poměrně citelně zasáhla Malou a Velkou Hraštici (odraz hudební produkce od svahu Mikule) a údolím Kocáby se zvuky této hudební akce poměrně citelně nesly až k Bratřínovu či Bojanoviicím.

Krásný song o končící technopárty nazpíval herec pražského divadla Sklep Tomáš Hanák. Poslechnout si ji lze na adrese http://www.youtube.com/watch?v=a3-dmqR8Dg8. Myslím, že náladu těch chvil, které bylo možno na fleku prožívat v neděli večer, vystihl dokonale.

Reklamy
Galerie | Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Nový Knín, Zprávy se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Úklid po technoparty

  1. leoš zvoníček napsal:

    děkuji, bylo to kráásné

  2. Petr napsal:

    skvělá akce,se synem jsme si jí užili…..

  3. Anonymní napsal:

    Tříletá dcera se budila, já a manželka také – Hraštice byla pod palbou zvuků celé tři dny. To DUC DUC DUC bylo na palici,

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s