Pohřešuje se pan Valter Zimmermann z Dobříše

Již týden (od 13. srpna 2014) se pohřešuje pan Valter Zimmermann z Dobříše. Bližší informace lze najít například na adrese http://www.zachranny-kruh.cz/kriminalita/patrani-policiste-patraji-po-pohresovanem-seniorovi-z.html nebo http://www.dobrisskoaktualne.cz/aktuality-dobris/pribramsti-kriminaliste-patraji-po-osobe-zimmermann-valter.

Oznámení též visí na mnoha místech na Dobříši a nejen tam. O víkendu po panu Zimmermannovi pátrali dobříšští dobrovolníci (mám pocit že mj. z SK Vlaška). Ještě ke včerejšímu dni (2014-08-19) bylo pátrání bezvýsledné.

Plakátek byl ofotografován na nádraží v Malé Hraštici – je malinko pokroucen (jak je vidět na písmu – rámeček portrétu jsem zarovnal), ale doufám, že ne tolik, že by tvář pohřešované osoby výrazně zkresloval.

Veškeré poznatky k pohřešovanému je možné sdělit na kterékoliv oddělení Policie České republiky, na bezplatnou linku 158 nebo přímo příbramským kriminalistům na telefon 974 879 313 nebo 601 323 231.

Pátrání po panu Zimmermannovi

Pátrání po panu Zimmermannovi

Příspěvek byl publikován v rubrice Dobříš, Zprávy se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.