„Protitechnařská“ vyhláška

Jak již bylo zmíněno, 18. září byla zastupitelstvem přijata obecně závazná vyhláška o „akcích typu technopárty“. Zde je. Omlouvám se za způsob jejího uvedení – avšak i na webu města, odkud byla převzata, byla do formátu pdf uložena jako obrázek, nikoli jako text, takže je jako text nebylo možno vyexportovat (po pokusu o takový export vznikl textový soubor o nulovém počtu znaků – a opisovat „ručně“ se mi to nechtělo). Jednotlivé obrázky je možno do jakž takž čitelné podoby zvětšit kliknutím.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Kultura se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na „Protitechnařská“ vyhláška

 1. Pingback: Jak dopadne Czarotek 2015 u Nového Knína | Miloš Hlávka – člověk na okraji

  • Miloš Hlávka napsal:

   Podle mě samozřejmě jednoznačně oni vlaSStenci. Osobně k technařům (a technařkám) rozhodně negativní vztah nemám, chápu ovšem, že některé (zejména blízko bydlící) lidi může hlučnost technopárty rušit.

   Ale k tomu nešťastnému koncertu: Ten pronájem tehdy (v roce 2009) s provozovateli letního kina uzavírala soukromá osoba na své jméno, a to pod záminkou uspořádání koncertu ve prospěch osob postižených povodněmi z onoho roku. Jak jsem dodatečně zjistil, jméno oné osoby bylo lze nalézt na webu antifa.cz, ale chápu, že prověřit si tohle předem tehdy nikoho nenapadlo. (Myslím, že to byl jistý pan Jiří Bárta – zmínka nejen o něm je například zde: http://www.antifa.cz/content/delnicka-strana-a-neonaciste)

   Jak vypadal „oficiální plakátek“ vyvěšený tehdy ve vývěsce letního kina, lze vidět zde: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:StaryKnin-2009-08-15-PozvankaNaPovodnovyKoncertDelnickeStrany.jpg

   Zda se tehdy něco z výtěžku koncertu k obětem povodní skutečně dostalo (a zda při případném rozdělování této pomoci oni vlaSStenci prověřovali „árijský původ“ případných jejích adresátů), mi není známo.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.