Volby 2014 skončily – čeká se na výsledky

Úderem 14. hodiny se uzavřely volební místnosti, všetně místností dvou volebních okrsků novoknínských. Poslední volič umístil se tradičně dostavil do volební místnosti okrsku číslo 2 pár minut před termínem a svůj lístek do urny řádně pohřbil takřka v okamžiku úderů věžních hodin na kostele svatého Mikuláše na náměstí. Ještě asi půl hodiny předtím však musela absolvovat svou zatěžkávací zkoušku volební komise okrsku číslo 1, protože do něj přišla řádně uplatnit své volební právo i známá staroknínská paní sběratelka všeho možného a zejména nemožného.

Nyní tedy nezbývá než popřát oběma volebním komisím klid na počítání hlasů. Výsledky by se měly začít objevovat na webu http://www.volby.cz a časem doufejme i zde. Zatím je s největší pravděpodobností (pokud nenastaly okolnosti, které by učinily volby neplatnými) známo složení zastupitelstev sousední Velké Lečice a rovněž Staré Huti, neboť v obou obcích kandidovalo jen po jedné volební straně.

Poznámka: Volby opravdu skončily včas – jen časomíra ve fotoaparátu není nastavena zdaleka přesně, což se může odrazit v EXIF údajích snímků (ostatně ty jsou zde navíc proti originálům výrazně zmenšeny).

Původně zde uveřejněné první výsledky byly  přeneseny do samostatného článku https://novyknin.wordpress.com/2014/10/11/vysledky-voleb-2014/

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Zastupitelstvo, Zprávy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s