Termíny zasedání zastupitelstva města (konec 2014 + 2015)

První zasedání zastupitelstva v roce 2015 je plánováno na 08. ledna zmíněného roku, a to v tradiční hodinu, tj. v 19.00 hod. na kolem šišatého stolu v zasedačce v podkroví radnice. Jeho hlavním bodem bude vedle informace o vývoji rozpočtu a investičních akcích hlavně schválení závěrečného rozpočtového opatření, jak to vyžaduje zákon o obcích.

Úplný rozpis termínů zasedání zastupitelstva na rok 2015 (včetně povolebních zasedání z roku 2014) vypadá následovně:

Zasedání budou probíhat převážně kolem šišatého stolu v zasedačce v podkroví radnice. Výjimkou bylo ustavující zasedání, které se konalo v jídelně základní školy a červnové zasedání, které se obvykle koná v hospodě v Libčicích.

Termíny zasedání městské rady, která jsou neveřejná (přístupná pouze členům rady a zastupitelstva) jsou uvedeny na oficiálním městském webu v dokumentu na adrese http://mestonovyknin.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=10763&id_dokumenty=4309. Odtamtud byl ostatně převzat i zde uveřejněný soupis termínů zasedání zastupitelstva.

Dodatečná poznámka (2016-01-07): Rozpis zasedání v roce 2016 bude uveřejněn, jakmile se objeví na městském webu. Lze ale očekávat možné mimořáné zasedání ještě před koncem ledna kvůli pořízení hasičského vozidla.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Libčice, Nový Knín, Oznámení, Termíny zasedání zastupitelstva, Zastupitelstvo se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.