Setkání na téma SouSedíme si

Všichni aktivní občané, kterým budoucnost Nového Knína není lhostejná, jsou zváni na 09. dubna 2015 od 18 hodin do školní jídelny ZŠ.

O.p.s. ČAP (provozovatel Dětského centra Čáp) hodlá požádat o finanční podporu z projektu SouSedíme si vypsaného nadací Via Poštovní  spořitelny. Jde o projekt, který má za cíl podporu sousedských vztahů, pospolitosti (tedy něčeho, co v minulosti na venkově – včetně venkovských měst – aspoň jakž takž fungovalo i bez grantů – pozn. MH) a aktivizaci občanů – proto bude vítáno, pokud se sejde co nejvíce lidí. Jde o to, aby aktivita, která ze setkání případně vzejde, vycházela ze skutečných potřeb občanů a byla společným dílem co nejvíce lidí. Na uvedenou aktivitu lze získat dotaci ve výši 100 000 Kč.

Na setkání by měl být zmíněný projekt blíže představen, vítány budou nápady, co a jak by bylo možno s jeho pomocí uskutečnit. Dalším důsledkem by mělo být rozvinutí debaty, co by bylo dobré v Kníně vytvořit či změnit a obecně jakým směrem by se měla budoucnost města ubírat.

Hlavními organizátorky akce jsou Johanka Dvorská a Míša Sarnovská z Čápa.

Zpracováno podle Novoknínského zpravodaje 3/2015.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Nový Knín, Oznámení se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.