Velikonoční přání 2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPřeji tímto všem čtenářům, čtenářkám i čtenářatům tohoto blogu, jakož i jejich blízkým i dalekým šťastné prožití velikonočních svátků.

Soubor v příloze je zmenšen z důvodu úspory místa, v podrobnějším rozlišení je dostupný zde: https://img-fotki.yandex.ru/get/4604/11694511.95/0_b3cff_9d052546_orig

V přáníčku byl použit úryvek textu písně Апрель (Duben), kterou napsal Viktor Coj (http://cs.wikipedia.org/wiki/Viktor_Coj) ze Sankt Petěrburgu (tehdy Leningradu). Celou si ji lze poslechnout například zde: https://www.youtube.com/watch?v=oBSx4p6hFPs (a kdo trochu zapátrá, jistě najde, kde ji lze stáhnout třeba ve formátu mp3).

Pro většinu cizojazyčných přání šťastného Nového roku jsem použil – stejně jako minule v případě přání vánočních – internetový slovník glosbe.com, pro překlad do ukrajinštiny jsem si pomohl překladačem Yandexu (translate.yandex.ru – ruskojazyčné rozhraní, případně translate.yandex.com – anglojazyčné rozhraní, translate.yandex.ua – ukrajinskojazyčné).

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Přání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.