Město jedná s organizátory Czaroteku

Podle oficiálního městského webu došlo – cituji – „na novoknínské radnici první setkání vedení města, policie ČR a pořadatelů Czaroteku 2015. V současné době se stále jedná o možnostech, jak vyřešit situaci s Czarotekem 2015.“

O výsledcích jednání by měl informovat oficiální web města.

Sledujete proto prosím http://www.mestonovyknin.cz, případně městský ksichtoknižní profil.

A doufejme, že se podaří najít nějaké rozumné (a fungující) řešení. A nejlepší by bylo, kdyby šlo o řešení nejen pro letošek.

Aktualizace (2015-04-29 kolem 18.26 hodin): Jednání možná ještě pokračují, aspoň kolem 18.30 hodin bylo na radnici otevřeno. Na druhé straně na křižovatce u bývalého pivovaru se vyskytla asi dvě auta policistů ze zásahové jednotky.

Podaří se dospět k nějakému rozumnému pokojnému řešení? Osobně bych si to přál.

Aktualizace 2015-04-30 06.15 hodin: Výsledky jednání stále nikde nezveřejněny. U mostu přes Kocábu bylo kolem 05.40 hodin několik policejních aut.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Kultura, Nový Knín se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Město jedná s organizátory Czaroteku

 1. Mrak napsal:

  neni uz snad vseobecne znamo, ze cileny (=kontrolovany) pretlak je inteligentnejsi vyuziti energie nez viktorianske potlaceni plodici subliminacni bublifuk…? come on, man!?… 😉

 2. kozzy napsal:

  Akce Czarotek 2015 byla obci Nový Knín ohlášena a organizátoři jsou připraveni splnit také další povinnosti stanovené citovanou vyhláškou obce. Obec však s organizátory nekomunikuje a místo dialogu dává bohužel přednost zastrašujícím prohlášením.

  • Miloš Hlávka napsal:

   Kdy a jak byla akce ohlášena, nevím. Proti tomuto tvrzení mluví žel to, že v ksichtoknižním profilu akce (https://cs-cz.facebook.com/events/372772176241733/) bylo místo do poslední chvíle tajeno. Čili město mělo být postaveno před hotovou věc.

   Podle téhož ksichtoknižního profilu se shání jiné místo. Účastníkům a účastnicím přeji v tomto směru úspěch a navzdory všem překážkám, s nimiž se museli setkat, příjemnou zábavu. A jejich sousedům trpělivost a výdrž.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s