Dnes zahájení retrovýstavy

Retrovýstava, původně inzerovaná pod názcvem „Co jsme měli za Husáka“, bude slavnostně otevřena v Rodinném centru v Sudovické ulici 32 (U Doubravových) dnes 02. května 2015 v 14 hodin.

Zvou encyklopediste.cz. Plakat-2015-05-02-Retro

Aktualizace: Výstava zahájena

Výstavní prostory byly přístupné už několik minut před samotným oficiálním zahájením. Ostatně i to se obešlo bez nějakých zvláštních formalit. Ačkoliv exponáty pro výstavu zapůjčilo poměrně málo lidí, místnosti rozhodně nezejí prázdnotou (pravda, ten tráboš, o jehož fotku jsem jemně vylepšil „oficiální“ plakát, tam není, ostatně ani by se tam nedal umístit, nevejda se do dveří). A koneckonců za podívání stojí i to, jak opět začíná vypadat jako stavení něco, co se ještě před nějakými dvěma lety zdálo být ruinou na odpis.

Kočárky

Kočárky

Výstava potrvá od 04. do 16. května 2015, pak se do Rodinného centra z Mincovny přestěhuje výstava věnovaná 70. výročí konce 2. světové války.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Nový Knín, Oznámení, Zprávy se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.