Kdy proběhne další mimořádné zasedání zastupitelstva?

Podle vývěsky na náměstí Jiřího z Poděbrad se další mimořádné zasedání novoknínského městského zastupitelstva má uskutečnit ve středu (oprava 2015-05-24: ve čtvrtek) 28. května 2015 od 18 hodin kolem šišatého stolu v zasedačce v podkroví radnice, a to za účelem schválení rozpočtové změny a závěrečného účtu a závěrky města. Drobný problém spočívá v tom, že v roce 2015 připadá 28. květen na čtvtek, což je koneckonců jinak obvyklý den pro konání řádných zasedání zastupitelstva. Na straně druhé víme, že minulé mimořádné zasedání se sešlo právě ve středu.

A tak se v tomto okamžiku můžeme jen dohadovat, zda se zasedání uskuteční

  • ve středu 27. května 2015 nebo
  • ve čtvrtek 28. května 2015
  • a také zda opravdu od 18 či až od 19 hodin.

V každém případě má být program následující.

  1. Zahájení
  2. Volba ověřovatelů zápisu
  3. Schválení programu
  4. Schválení rozpočtového opatření
  5. Schválení závěrečného účtu a účetní závěrky Města Nový Knín
  6. Diskuse
  7. Závěr

Aktualizace 2015-05-21:

na městském webu už je uvedeno datum 28. května 2015 od 18 hodin – více zde http://mestonovyknin.cz/pozvanka-na-mimoradne-zasedani-zastupitelstva-konaneho-dne-28-5-2015/d-4615/p1=55, jen v samotné pozvánce je pořád napsaná ta středa. Nicméně z mailu od paní Rambouskové vím, že má jít opravdu o ten čtvrtek, 28. května, a to od těch již 18 hodin.

(Zase je to převedeno do pdf jako „pouhý“ obrázek. Fakt by to nešlo do toho pdf-ka exportovat přímo z texťáku? U došlé pošty, která na radnici přišla v „papírové“ podobě převod do pdf přes skenování to lze pochopit, tam prostě rozumnější převod do pdf asi neexistuje, lze to chápat u závěrečného účtu, kde je to skenováno kvůli podpisům pod návrhem, ale u té pozvánky s návrhem usnesení?)

Z adresy http://mestonovyknin.cz/pozvanka-na-mimoradne-zasedani-zastupitelstva-konaneho-dne-28-5-2015/d-4615/p1=55 si lze stáhnout rovněž další materiály, jež s nadcházejícím zasedáním souvisejí (z některých, například z rozvahy apod. lze i „vytáhnout“ text)

Tím pádem je do značné míry zbytečná minulá
Aktualizace z 2015-05-20 20.22 hod. večer

Přidávám narychlo pořízenou fotokopii závěrečného účtu města, v tom stavu, v jakém visí v městské vývěsní skříňce. Za příšernou kvalitu (stejně jako to, že dokument je uložen jako obrázky, tudíž není přístupný – třeba pomocí nějaké čtečky – zrakově postiženým spoluobčanům) se omlouvám, lepší jsem neměl k dispozici (kvalita je navíc ovlivněna kapkami dešťové vody na skle vývěsní skříňky v době fotografování). Doufejme, že se radnice „pochlapí“ a příslušné dokumenty (vedle Závěrečného účtu i ono rozpočtové opatření) promptně zveřejní na svém webu (nejlépe v takovém formátu, aby byla splněna kritéria přístupnosti pro postižené občany (Aktualizace 2015-05-21: stalo se). A že koneckonců uvede i to, kdy se ono zasedání má doopravdy konat.

strana 1

strana 1

Strana 2

Strana 2

Strana 3

Strana 3

Strana 4

Strana 4

Strana 5

Strana 5

Strana 6

Strana 6

Strana 7

Strana 7

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Nový Knín, Rozpočty, Zastupitelstvo se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.