Očekávané události v červenci 2015

  • Úterý 02. června až neděle 01. listopadu 2015 (pokračování z předchozího měsíce) v otvíracích dnech muzea (Mincovna) – výstava Císařův kamnář – aneb kachlová kamna na Příbramsku od středověku k novověku
  • Pátek 17. července 2015 20.00 hod., letní kino – Dívčí válka (v podání souboru autora hry F. R. Čecha – Čechovo prozatímně osvobozené divadlo) – vlezné v předprodeji 280 Kč, na místě v den akce 340 Kč (více na adrese http://www.mestonovyknin.cz/divci-valka/a-1075)
  • Sobota 18. července 2015, Nový Knín (SK Oplocenka) a okolí (start na Strži u Staré Huti) – Novoknínský triatlon
  • Sobota 18. července 2015 –  Fara (čp. 74, chráněné bydlení z.ú. Portus) Slapy – Cihlafest
  • Sobota 18. července od 13 do 18 hodin Mokrovraty, Azylový dům sv. Ludmily – Den otevřených dveří

Program letního kina se nachází na adrese http://www.kinoknin.cz/#program (promítá se v letní sezóně, zpravidla v pátek, sobotu a neděli)

Další oznámení mohou být příležitostně dále přidávána. Mohou tak činit i návštěvníci (samozřejmě i návštěvnice) webu formou komentářů (nestíhám všechno, děkuji za pochopení).

Sledujte samozřejmě i oficiální městský web (odkaz na novinky jeho RSS zdroje se – vedle dalších – nachází na pravé straně obrazovky)

Poznámka: Poměrně bohatý kulturní program pravidelně připravuje kulturní dům v Dobříši, lze jej nalézt na adrese http://kddobris.cz/. Web bohužel nemá svůj RSS kanál (aspoň jsem jej zatím nenašel), jinak by se odkazy na nejnovější příspěvky objevovaly i v tomto blogu.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Ledro, Oznámení, Očekávané události v měsíci, Tělovýchova a sport se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s