Očekávané události v srpnu 2015

  • Úterý 02. června až neděle 01. listopadu 2015 (pokračování z předchozích měsíců) v otvíracích dnech muzea (Mincovna) – výstava Císařův kamnář – aneb kachlová kamna na Příbramsku od středověku k novověku
  • Sobota 15. a neděle 16. srpna 2015 od 12 hod. – Brdečný u Neveklova – Rogar – válka rodů (raně středověká bitva – více na http://www.os-midgard.cz)
  • Sobota 15. srpna 2015 od 15 hodin – Letní kino – Michal k snídani – pořad Michala Nesvadby pro děti (další informace zde: http://www.kouzelnaskolka.cz)
  • Sobota 22. srpna 2015 od 19.30, zahradní jeviště Památníku Karla Čapka ve Staré Huti – představení komedie Inzerát aneb Na správném místě
  • Neděle 23. srpna 2015 – Libčice 13.30-16.00 – Pohádkový les
  • Neděle 23. srpna 2015 od 18.00, zahradní jeviště Památníku Karla Čapka ve Staré Huti – představení komedie Inzerát aneb Na správném místě
  • Sobota 29. srpna 2015 od 13 hodin, louka za pilou v Novém Kníně (de facto na katastru Starého Knína): Den soutěží v požárním sportu.
  • Sobota 29. srpna 2015, Chotilsko (náves, kaplička, informační centrum a okolí) – Chotilské posvícení

Program letního kina se nachází na adrese http://www.kinoknin.cz/#program (promítá se v letní sezóně, zpravidla v pátek, sobotu a neděli)

Další oznámení mohou být příležitostně dále přidávána. Mohou tak činit i návštěvníci (samozřejmě i návštěvnice) webu formou komentářů (nestíhám všechno, děkuji za pochopení).

Sledujte samozřejmě i oficiální městský web (odkaz na novinky jeho RSS zdroje se – vedle dalších – nachází na pravé straně obrazovky)

Poznámka: Poměrně bohatý kulturní program pravidelně připravuje kulturní dům v Dobříši, lze jej nalézt na adrese http://kddobris.cz/. Web bohužel nemá svůj RSS kanál (aspoň jsem jej zatím nenašel), jinak by se odkazy na nejnovější příspěvky objevovaly i v tomto blogu.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Dějiny, Kultura, Ledro, Mezinárodní vztahy, Nový Knín, Oznámení, Očekávané události v měsíci, Partnerství Ledro - Nový Knín se štítky , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.