Několik záběrů z hasičské soutěže 2015

Výsledková listina

Výsledková listina

V sobotu 29. srpna 2015 proběhla za pilou již tradiční hasičská soutěž. Žel jsem se do města vracel teprve v průběhu dne, protože ještě odpoledne jsem v Praze v autonmomním centru Klinika poslouchal, kterak politolog Ondřej Slačáek recituje básně Stanislava Kostky Neumanna (ale ty z jeho ranějšího období, takže na verše „Lenin – maják / Lenin – zvon / Lenin – maják / Lenin  – zvon / maják – zvon – Lenin“ nedošlo), Josefa Tomana či Fráni Šrámka. A jsa unaven uplynulými dvěma dny, zastavil jsem se na soutěžích toliko krátce. Proto i informace budou skoupější.

Tentokrát byla dost špatně obsazena žákovská kategorie – jak v mladších tak ve starších žácích startovalo jen po dvou týmech. A v obou vyhrála družstva Nové Vsi pod pleší. A ani v jedné nestartovali Kníňáci (nebo Sudováci či Libčičáci).

Denní soutěž už byla obsazena lépe. Nicméně nepřijela tradičně favorizovaná družstva z Libíně, a tak výsledky byly poněkud jiné než v předchozích letech.

V mužské kategorii se nejlépe umístili hasiči z Hříměždic, následovaní Budínkem a Kňovicemi. Na týmy z našeho města zůstala jen dolní polovina tabulky: čtvrté místo obsadily Sudovice, pátý byl Nový Knín a šesté Libčice.

Příznivěji pro místní dopadla soutěž žen: první místo vybojovaly hasičky novoknínské, následované sudovickými a libčiskými, čtvrtého místa se zmocnila Prostřední Lhota a konečně páté byly hasičky z Dražetic.

Poté následovaly ještě noční soutěže, ale na ty jsem už žel nezavítal, snad jejich výsledky zveřejní hasiči sami.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hasiči, Starý Knín, Tělovýchova a sport, Zprávy se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.