Pokládání věnců opět v sevření autobusů

Jako pokaždé se i letos 28. října konal pietní akt u pomníků těch, kdo zahynuli v souvislosti s I. světovou válkou – tedy našich padlých občanů a vysídlenců z Ledrenského údolí, kteří zemřeli během svého exodu. A dodejme, že i tentokrát byl jeho průběh poněkud ztížen parkováním hojného autobusů před novoknínským pomníkem padlých u kostela – počet autobusů dosahoval téměř počtu účastníků a účastnic průvodu.

Na dalších místech – tedy ve Starém Kníně, na Kozích Horách a v Libčicích, podobný problém nenastal, na dvou posledně jmenovaných místech byly vyvěšeny i státní vlajky a na Kozích Horách dokonce i shrabáno listí při přístupové cestě k pomníku.

A jedna novinka na závěr: pro tu hrstku, která během putování s věnci za pomníky dorazila až do Libčic, čekalo v místní hasičárně menší občerstvení.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Kozí Hory, Libčice, Nový Knín, Partnerství Ledro - Nový Knín, Reportáže, Starý Knín, Zprávy se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.