Pozor! Změna jízdního řádu linky 488

Ke dni 4. prosince 2015 došlo bz větší publicity ke změně jízdního řádu části spojů linky PID č. 488 Nový Knín – Mníšek pod Brdy (s návazným přestupem na Prahu – Smíchov). Změny se týkají víkendových spojů, které většinou zajíždějí do Malé Lečice a následně do Velké Lečice a Senešnice. Kvůli návaznosti na přípoje na Prahu autobusy vyjíždějí z Nového Knína cca o 20 minut dříve (nebyl jsem sám, kdo v 08.25 hod. čekal na náměstí marně). Spojů v pracovní dny se změna netýká.

Celý jízdní řád se nachází na adrese http://jrportal.dpp.cz/DataFTP/JRPortalData/488/20151204c/488_linka.pdf.

Podle webu ROPIDu by tato mimořádnost měla trvat pouze do příští soboty (12. prosince 2015), protože jízdní řád s platností od 13.12.2015 (na adrese http://jrportal.dpp.cz/DataFTP/JRPortalData/488/20151213c/488_linka.pdf) tyto mimořádné zajížďky už neobsahuje.

Příčinou jsou zřejmě nějaké stavební práce na silnici mezi Bratřínovem a Malou Lečicí, protože od 4. prosince 2015 se měnila i linka 314 z Prahy přes Hvozdnici a Bratřínov do Nové Vsi pod Pleší. Doufejme, že uvedená uzavírka v daném termínu opravdu skončí a jízdní řád se vrátí k normálu (tři čtvrtě hodiny na cestu z Nového Knína do Mníšku pod Brdy je přece jen víc než dost).

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice autobusy, doprava, Nový Knín se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.