Očekávané události v lednu 2016

  • Pátek 01. ledna 2016 od 13.00 start z náměstí Jiřího z Poděbrad – Novoroční výstup na Mikuli (Chvojnou), tentokrát změna trasy – tam kolem Kosařovvých a zpět kolem hřbitova; bude se podávat tradiční novoroční čočka.
  • Pátek 08. ledna 2016 od 21.30 hodin (sraz v sokolovně) – Novoknínský kurýr (noční orientační pochod 10-15 km, start jednotlivců a meních skupin od 22.00 hodin v 5-10min. intervalech)
  • Sobota 30. ledna 2016 od 12.30 hodin, Nový Knín, sokolovna – Míčový sedmiboj dvojic (basketbal, fotbal, soft tenis, badminton, nohejbal, volejbal, stolní tenis)

Předběžná oznámení na další měsíce:

  • Sobota 06. února 2016, start v 10.00 hodin od staroknínské hasičárny: masopustné průvod 2016 (inu, Velikonoce jsou letos již koncem března, podle toho vypadá i termín masopustních průvodů.) Podrobnosti jsou ve zvláštním článku.
  • Přelom února a března 2016 – Maškarní ples SK Nový Knín fotbal
  • Sobota 28. května 2016 od 09.00 – Novoknínský cyklotrek Vltava-Brdy
  • Sobota 04. června 2015 asi od 16 hodin, Nový Knín, Mincovna – Muzejní noc, tentokrát pravděpodobně s mírně pohádkovým nádechem
  • Čtvrtek 23. června až neděle 26. června, trasa Vyšší Brod – Branná – Český Krumlov – Velká voda „Ševců“
  • Pátek až neděle 22.-24. července 2016 (zatím předběžný termín) – oslavy 830 let od první písemné zmínky o Kníně
  • Někdy v létě 2020, louka za pilou u Voznického potoka (a okolí) – pokud vše dobře dopadne, mistrovství světa v rýžování zlata

Další oznámení mohou být příležitostně dále přidávána. Mohou tak činit i návštěvníci (samozřejmě i návštěvnice) webu formou komentářů (nestíhám všechno, děkuji za pochopení).

Sledujte samozřejmě i oficiální městský web (odkaz na novinky jeho RSS zdroje se – vedle dalších – nachází na pravé straně obrazovky) a samozřejmě další související odkazy, například web novoknínských fotbalistů, apod.

Poznámka: Poměrně bohatý kulturní program pravidelně připravuje kulturní dům v Dobříši, lze jej nalézt na adrese http://kddobris.cz/. Web bohužel nemá svůj RSS kanál (aspoň jsem jej zatím nenašel), jinak by se odkazy na nejnovější příspěvky objevovaly i v tomto blogu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Nový Knín, Oznámení, Očekávané události v měsíci, Tělovýchova a sport se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s