Masopustní průvod 2016

Ani letos nebude naše město (zejména ovšem jeho staroknínská část – novoknínského katastru se dotkne spíše okrajově) „ušetřeno“ masopustního průvodu. A protože si Velikonoce letos pospíšily (Velikonoční neděle neboli Hod Boží velikonoční tentokrát připadá na 27. března), totéž postihne i onu oslavu masopustu: start je stanoven na sobotu 06. února 2016 od 10 hodin dopoledne.

Vycházet se bude od staroknínské hasičárny a trasa dále povede následujícími ulicemi: Dvorská, Dlážděná, Reinišova, Staroknínská, Paškova, Na Merendě, Na Smíchově, Na Vyšehradě a odtud zpět (organizátoři neuvedli kudy, nejpravděpodobnější trasou jsou ulice Pod sady a Staroknínská; v případě dostatku času bych nevylučoval ani pokračování ulicemi Kozohorská a dále na Frankovu stezku a ulicí Na Hlinech) k hasičárně.

Průvod bude po celou dobu doprovázen hudbou.

Organizátoři prosí zájemce, kteří se chtějí zúčastnit jako masky, aby kontaktovali:
– pana Martina Provazníka (tel. 777 867 509) nebo
– pana Ludvíka Kozu (tel. 737 847 594).

Stará Knín - možná trasa masopustního průvodu 2016-02-06

Stará Knín – možná trasa masopustního průvodu 2016-02-06 (kliknutím zvětšíte)

Na mapce je červeně zachycena pravděpodobná trasa průvodu; modře je znázorněna možná alternativní druhá část trasy v případě, že by se z Vyšehradu k hasičárně šlo jinou než nejkratší cestou. Mapový podklad je převzat z webu Openstreetmap.org, jehož data jsou šiřitelná pod licencí Open Database License. Copyright náleží přispěvatelům OpenStreetMap.

Zpracováno podle sdělení organizátorů.

Masopust2016

Plakátek masopustního průvodu (převzato z městského webu), převedeno z pdf do jpg, mírně upraveny barvy (větší kontrast)

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Nezařazené, Nový Knín, Oznámení, Starý Knín se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s