Upozornění na formuláře k žádosti o finanční příspěvek města

Na městském webu se 20. ledna 2016 objevily formuláře pro podání žádosti o finanční příspěvek na podporu kulturních a sportovních aktivit. Protože je možné, že toto oznámení mohlo „zapadnout“ (na městském webu se v následujících dnech objevila řada nových příspěvků, takže ti, kdo sledují „cvrkot“ na oficiálním městském webu pomocí odběru RSS kanálu, mohli tuto zprávu snadno přehlédnout) raději na ně upozorňuji touto cestou. Tedy materiály potřebné pro podání žádosti o městský přispěvek a pak pro jeho vyúčtování lze nalézt na adrese: http://mestonovyknin.cz/zadost-o-financni-prispevek-na-podporu-kulturnich-a-sportovnich-aktivit-mesta-novy-knin/d-4799. Termín, do kdy má být případná žádost podána, nebyl uveden, podle toho, že materiál má být na úřední desce zveřejněn od 20. ledna do 29. února 2016, lze usuzovat, že tím termínem je 29. únor 2016.

Aktualizace: 2016-02-05 – ano, jak bylo zmíneno v Novoknínském zpravodaji 01/2016, žádosti je třeba podat do 29. února 2016

Poznámka | Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Kultura, Nový Knín, Tělovýchova a sport se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.