Ledrenští hosté zaplnili Oplocenku

Dne 22. dubna 2016 začala další z návštěv ze spřáteleného Ledra (nejen) v našem městě. V jejím programu je poznávání okolí, včetně Prahy, její účastníci jsou kvůli nedostatku lepších ubytovacích zařízení v našem městě ubytováni na Živohošti, ale setkání s místními nemohlo chybět.

Před večerním programem v Oplocence poctili ledrenští hosté svou přítomností Drtinovu rozhlednu na Besedné a oproti původnímu programu (příjezd v 18.00 hodin) se poněkud zdrželi (italský smysl pro dochvilnost se od toho českého až tak moc neliší). Čeští organizátoři s tím i tak trochu počítali, a tak ukázka požárního útoku v podání dětí z libčického hasičského sboru byla naplánována na sedmou hodinu večerní, což se víceméně stihlo v plánované době. Jako obvykle panovala družná atmosféra, jedlo se, zpívalo i hrálo (jak knínská skupina Flok S.K.H., tak italští hosté, v jednu chvíli bylo složení improvizovaného hudebního tělesa mezinárodní), pilo i tancovalo a vůbec se nechtělo odcházet pryč.

Opožděný příchod ledrenských hostů do Oplocenky tak rozhodně neznamenal, že by svůj pobyt v Novém Kníně nějak výrazně zkrátili. Naopak, v době mého odchodu to vypadalo, že se jejich odjezd proti původnímu plánu zpozdí ještě více než jejich příjezd. A v důsledku toho ovšem i jejich zítřejší program, protože řidič autobusu musí dodržet stanovené bezpečnostní přestávky.

Ledrenská návštěva pokračuje v sobotu dalším programem (spíše mimo Knín), stejně tak v neděli, odjezd je, pokud vím,  plánován na pondělní ráno.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ledro, Mezinárodní vztahy, Nový Knín, Partnerství Ledro - Nový Knín, Reportáže se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s