Eva a Vašek vystoupili v Sudovicích

Dne 19. června 2016 od 15 hodin (co by měli i největší odpůrci tvorby tohoto seskupení uznat, je to, že se začalo prakticky včas – zpoždění bylo maximálně jedna minuta) vystoupilo na louce na rohu ulic Ledrenské a Fan Vavřincové duo Eva a Vašek.

Eva a Vašek v Sudovicích

Eva a Vašek v Sudovicích

V době, kdy jsem procházel kolem, zněla píseň o jedné bílé orchideji (doufejme, že tato květina nebyla urvána někde v těsném okolí Nového Knína, kde stanoviště přísně chráněných bylin vstavačovitých hlídají aktivisté místní základní organizace ČSOP). Asi čtvrt hodiny po začátku produkce zastavil u rozcestí, kde hlídalo pořadatelé a odchytávali bloudící zájemce, zájezdový autobus. Jeho posádka se však zajímala nikoli o Evu a Vaška, nýbrž o chotilský TEP FAKTOR, a tak po krátké zastávce pokračovala v cestě. A konečně – a to asi znamenalo největší narušení pohodovosti onoho setkání – se necelou hodinu po začátku představení místem, kde vystoupení probíhalo přehnala krátká bouřka.

Reklamy
Poznámka | Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Sudovice, Zprávy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.