Tradiční hasičská soutěž s nižší účastí

Nástup před vyhlášením výsledků v dětských kategoriích

Nástup před vyhlášením výsledků v dětských kategoriích

Dne 27. srpna 2016 proběhla v údolí Vozničáku za pilou již tradiční hasičská soutěž. Letos byla účast oproti předchozím ročníkům nižší – nepřijala ani některá družstva, která se již dříve přihlásila. Dokonce nepřijela ani družstva z Libíně, která zde v posledních letech sbírala cenu za cenou. Snad za to mohlo až příliš teplé počasí – co kdyby v tom suchu bylo hasičů zapotřebí, že ano… Ostatně své družstvo nepostavila ani pořádající organizace, a tak čest města zachraňovaly jen Sudovice a Libčice.

Příjemná byla aspoň účast v dětských kategoriích, kterých se zúčastnilo celkem 12 družstev. Zde si nejlépe vedla družstva Zahořan (těch u Mníšku pod Brdy), kde starší žáci obsadili první a mladší druhé místo. Jako třetí se pak „na bednu“ (nikoli od whisky) dostalo A-mužstvo mladších žáků Libčic.

Pokud jde o mužskou soutěž v PPS 8, zúčastnilo se pouze pět mužstev. Nejlépe dopadly Hříměždice, následovány Budínkem, Zahořany, Kňovicemi a Novou Vsí pod Pleší. V ženské kategorii byla situace ještě jednodušší – té se zúčastnila pouze tři družstva, takže místo „na bedně“ (pokud by na místě nějaká fyzicky byla) by se dostalo na všechny. Zde nejlépe uspěly Zahořany, druhé místo Hříměždice a konečně na bronzové pozici se umístily ženy ze Sudovic.

Tradičně lépe obsazená byla noční soutěž v PPS 12 – té se účastnilo devět mužstev a  šest ženských družstev. V době mého odchodu bylo doběhnuto první kolo a dle průběžných výsledků si nejlépe stáli muži z Jesenice (u Sedlčan) a ženy ze Zahořan.

Soutěžní den měl končit kolem půlnoci.

Dodatečně doplněné obrázky (2016-08-31)

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hasiči, Starý Knín, Zprávy se štítky , , , , , , , , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.