Program zasedání zastupitelstva 2016-09-22

Dne 22. září 2016 od 19.00 hodin se po tříměsíční pauze uskuteční další zasedání novoknínského městského zastupitelstva. Po intermezzu v podobě červnového zasedání, které se uskutečnilo v libčické hospodě, se zastupitelstvo vrací ke svému oblíbenému  šišatému stolu v podkroví radnice.

Asi nejdůležitější bod se týká žádosti o dotaci na terminál a zastávku v Novém Kníně. Zda půjde o vylepšení nynějšího víceméně provizorního parkoviště autobusů mezi sídlištěm a Oplocenkou, zřízení vhodnější podoby zastávky na na náměstí Jiřího z Poděbrad (pozn. MH: zrovna tohle by asi bylo vhodnější řešit nikoli odděleně, ale komplexně v rámci architektonického řešení parteru celého náměstí) či něco jiného, zatím není jasné – podklady pro tyto body jednání dosud nebyly na oficiálním městském webu zveřejněny. Uvidíme, zda se na městském webu něco bližšího objeví aspoň dodatečně (před červnovým zasedáním podklady – např. závěrečný účet města – řádně zveřejněny byly).

Zajímavé bude zjistit i to, jak se mají věci s nájmem části domu č.p. 403 na náměstí Jiřího z Poděbrad (přesněji ve dvoře za průjezdem vietnamského obchodního domu č.p.4).

A kromě toho se mají projednávat tři pozemkové záležitosti – jeden prodej, jeden záměr prodeje a jedno věcné břemeno, vše v katastrálním území Nový Knín.

Navržený program je tedy následující:

 1. Zahájení
 2. Volba ověřovatelů zápisů
 3. Schválení programu
 4. Schválení rozpočtového opatření 8/2016
 5. Schválení podání žádosti o dotaci na terminál a zastávku v Novém Kníně
 6. Schválení dodatku č. 1 ke smlouvě o pronájmu teplovodu
 7. Majetkové záležitosti
  • Schválení prodeje pozemku p.č. 204/8 v k.ú. Nový Knín
  • Schválení záměru prodeje pozemku p.č. 570/8  a 570/10 v k.ú. Nový Knín
  • Schválení vložení nájmu části budovy č.p. 403 v Novém Kníně (sídlo firmy Klitech, s.r.o. za průjezdem domu č.p. 4 na námestí Jiřího z Poděbrad)
  • Schválení smlouvy o zřízení věcného břemene 214/18, 241/25 a 242/4 v k.ú. Nový Knín (Pro ČEZ Distribuce, a.s.? Pro Telefónicu?)
 8. Diskuse
 9. Závěr

Zdoj: oficiální městský web (http://mestonovyknin.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=10763&id_dokumenty=5156 – žel opět převedeno do pdf jako obrázek, nikoli jako text, což může zrakově postiženým spoluobčanům, jakož i spoluobčankám vadit, protože hlasová čtečka dokumentů si s tím neporadí).

Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Oznámení, Rozpočty, Zastupitelstvo se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.