Novoknínské dýňování a Dušičková párty 2016

V sobotu 29. října 2016 se pod patronátem Muzea zlata (pobočky Hornického muzea Příbram) a města Nový Knín uskuteční v restauraci Na Merendě dvě akce.

Od 14.00 do 18.00 bude probíhat již tradiční Novoknínské dýňování, jehož součástí bude jednak malování na obličej, jednak výroba lampiček z dýní a tvořivá dílna pro děti i dospělé. Je třeba vzít s sebou nožíky a lžíce na dlabání dýní.

novyknin-2016-10-29-dynovani

Od 20.00 hodin pak proběhne tamtéž Dušičková párty, určená ovšem už dospělým účastníkům a účastnicím. Ponese se pod heslem Jezte, pijte a buďte strašidelní. I její součástí bude malování na obličej. Vítány jsou masky a dobrá nálada (jež je, jak v Chotilsku a zejména v Mokrsku již vědí, nad zlato) K dispozici bude po celý večer rovněž hudba a pochopitelně i něco k jídlu a pití (a to nejen Kofola či malinovka). Nelze tudíž vyloučit, že část účastníků a účastnic bude jaksepatří zmalovaná a vypadat strašidelně i bez toho malování na obličej.

novyknin-2016-10-29-dusickovaparty

Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Nový Knín, Oznámení se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s