Další uzavírka – tentokrát přímo ve městě

Převzato z oficiálního městského webu:

V pondělí 24. října 2016 od 8.00 hodin (pozn. MH: do kdy?) bude s ohledem na rekonstrukci dešťové kanalizace úplně uzavřena Vilová ulice u Penzionu Maruška. Dále v pátek 28. října bude ze stejných důvodů pro veškerý provoz uzavřena krajská komunikace III/10221 (pozn. MH: tj. Žižkova ulice) směrem do Libčic od rohu s Vilovou ulicí k hasičské zbrojnici (tj. jde o to „úzké hrdlo“ u bývalé včelařské školy).

Pozn. MH: bylo na čase, ta díra tam „straší“ už „hezky“ dlouho (zda to zdržení má více na svědomí liknavost vedení města zahlcovaného naléhavějšími problémy, například vlekoucími se pracemi na mostech přes Kocábu, nebo spíš nutné byrokratické úkony, související s tím, že se jedná o krajskou, nikoli městskou komunikaci, zatímco ta propadající se dešťová kanalizace zřejmě patří pro změnu právě městu, je otázkou).

Od 24. do 28. října 2016 bude probíhat rovněž uzavírka železničního přejezdu ve Staré Huti – více je uvedeno v aktualizaci článku o rekonstrukci železničních přejezdů.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice doprava, Nový Knín, Oznámení, silnice se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.