Program mimořádného zasedání zastupitelstva 10. listopadu 2016

Dne 10. listopadu 2016 od 19. hodin se sejde již dříve avizované mimořádné zasedání novoknínského městského zastupitelstva; hlavním bodem bude projednání podkladů a (případné) schválení žádosti o dotaci na vybudování autobusového terminálu a zastávky v Novém Kníně.

Mělo by jít jednak o úpravu nynější provizorní odstavné plochy u sídliště, jednak o zastávku a místo pro otáčení autobusů na Merendě (poblíž prodejny COOPu na Smíchově – tato zastávka by snad nebyla nijak zvlášť nutná pro dopravní obslužnost, avšak je potřeba zajistit místo pro otáčení autobusů, aby tak nemusely činit na náměstí Jiřího z Poděbrad, a tak bylo možno nějak rozumně upravit jeho plochu; a když už tam bude místo pro to otáčení, ta zastávka se tam šikne…).

Kompletní program vypadá následovně:

  1. Zahájení
  2. Volba ověřovatelů zápisu
  3. Schválení programu
  4. Projednání podkladů pro akci terminál a zastávka veřejné dopravy v Novém Kníně
  5. Schválení podání žádosti o dotaci na terminál a zastávku v Novém Kníně
  6. Diskuse
  7. Závěr

Tentokrát se na radnici pochlapili a zavčasu zveřejnili i podklady pro jednání (tedy až na text technické zprávy, kam projektanti dodali cosi o jakémsi rodinném domě v Újezdě u Průhonic, aspoň 2. listopadu 2016 večer tam místo autobusového nádraží byl ten barák – snad to odpovědné osoby včas napraví – http://mestonovyknin.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=10763&id_dokumenty=5218 – dne 3. listopadu 2016 je to již opraveno – původní špatný soubor byl z webu smazán, předchozí adresa už je neplatná, a nahrazen správným, který je zde: http://mestonovyknin.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=10763&id_dokumenty=5228) – kdyby to takto stíhali pokaždé, určitě by se některé věci projednaly rychleji (). Uvedené podklady lze nalézt na adrese http://mestonovyknin.cz/podklady-pro-jednani-zastupitelstva-10-11-2016/d-5207/p1=55. Pravda, průvodní (v podkladech dostupná) zpráva počítala s výstavbou v roce 2011, ale tehdy k tomu nebyly podmínky, „honila“ se kanalizace, která se v daném okamžiku jevila jako podstatně důležitější, ale zrovna toto lze zajisté aktualizovat bez větších problémů. Jen uvidíme, co těch pět (a protože letos už se to určitě nestihne, tak vlastně šest) let udělalo s cenami stavebních prací…

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice autobusy, Komunální politika, Nový Knín, Oznámení, Zastupitelstvo se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.