Blíží se uzávěrka žádostí o domácí kompostéry

V úterý 8. listopadu 2016 uplyne termín, do kterého lze vyplnit a odevzdat dotazník, na jehož základě se město pokusí získat a občanům zapůjčit domácí kompostéry pro zkvalitnění nakládání s komunálním odpadem. Uvedená možnost platí pro ty, kdo vlastní či užívají nemovitosti v sídlech spadající pod působnost Městského úřadu Nový Knín, tj. v Novém a Starém Kníně, Sudovicích, Libčicích, Kozích Horách (včetně Hranic) a na Chramištích (či vlastně na Chramišti, neb spisovně je název této osady v jednotném čísle). (Obyvatelé dalších statutárních měst, měst, městysů a obcí nechť se informují u svých magistrátů, městských úřadů, úřadů městysů, resp. obecních úřadů, zda i tam mají úmysl obdobné kompostéry pořídit.)

Další text je převzat z oficiálního městského webu (a obrázková verze je přefocena z městské vývěsky na náměstí Jiřího z Poděbrad), na město je zapotřebí rovněž směřovat vyplněné dotazníky.

 

Domácí kompostéry
V rámci zkvalitnění systému nakládání s komunálním odpadem, usiluje město Nový Knín o dotaci na domácí plastové kompostéry. Hlavním cílem tohoto projektu je poskytnutí plastových kompostéru pro občany ZDARMA. Aby mohla být žádost obce o dotaci kompostérů zpracována, je zapotřebí nejprve vyplnit krátký dotazník, který naleznete v příloze říjnového zpravodaje, na webových stránkách města http://www.mestonovyknin.cz, nebo ho můžete přijít vyplnit přímo na městský úřad do podatelny. Dotazník musí být odevzdán nejpozději do 8.11. 2016 (možnosti odevzdání – vhození do schránky městského úřadu, v podatelně, nebo v elektronické podobě prostřednictvím e-mailu radnice@mestonovyknin.cz).
Žadatelem a zároveň i majitelem kompostérů bude město. Po uskutečnění dodávky kompostérů budou s občany sepsány smlouvy o vypůjčení zdarma na dobu 5ti let. Poté kompostéry přejdou zdarma do jejich vlastnictví. Žádáme tedy všechny, kdo mají o kompostér zájem, aby včas městský úřad informovali.
Děkujeme.

Letáček - kompostéry

Letáček – kompostéry

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s