Program zasedání městského zastupitelstva 24. listopadu 2016

Další – tentokrát řádné – zasedání městského zastupitelstva de uskuteční dne 24. listopadu 2016 od 19 hodin kolem šišatého stolu v zasedačce v podkroví radnice.

Protože se blíží přelom roku, jednou z prakticky povinných položek je schválení rozpočtového provizória na začátek dalšího roku, aby, než se zastupitelstvo poprvé sejde v roce 2017, bylo podle čeho vydávat prostředky na provozní výdaje města (na investiční výdaje je nutno mít schválen rozpočet, nikoliv jen provizórium, takže je jasné, že už kvůli dokončení mostů (pokud se podaří o rok prodloužit možnost čerpání dotací schválených v únoru 2015) se zastupitelstvo beztak bude muset na začátku roku sejít. Opět se bude upravovat (netřeba dlouho spekulovat, kterým směrem) výše stočného. Jelikož jedním z dalších bodů je schválení příspěvku města na rekonstrukci střechy sokolovny (která to potřebuje jako prase drbání, či vlastně ještě o něco víc), zdá se, že sokolům se podařilo sehnat nějaké dotace a spoluúčast města je (jak už to bývá) podmínkou jejich poskytnutí. A konečně se rozdělí (zřejmě ty zbývající) prostředky určené na sport.

Kompletní program (včetně „mandatorních“ = „byrokratických“ položek) je následující:

 1. Zahájení
 2. Volba ověřovatelů zápisu
 3. Schválení programu
 4. Informace o investičních akcích
 5. Schválení rozpočtového opatření 10/2016
 6. Schválení úpravy ceny stočného
 7. Schválení revokace usnesení 15-1/2014-ZM
 8. Schválení rozpočtového provizoria
 9. Schválení rozdělení příspěvků na sport
 10. Schválení příspěvku města na rekonstrukci střechy Sokolovny Nový Knín
 11. Majetkové záležitosti:
  • Schválení věcného břemene na pozemek p.č. 956 v k.ú. Nový Knín pro ČEZ Distribuce, a.s.
 12. Diskuse
 13. Závěr

P.S. Podklady k jednání jsem na oficiálním webu města (na rozdíl od minulého – mimořádného – zasedání) zatím nenašel, dne 17. listopadu kolem 07.20 hodin jsem na radnici e-mail s dotazem, kde je možno je stáhnout.

P.S. (2016-11-18) – PODKLADY (neplést s podkladky – ti, kdo mají slepice, vědí, o co jde)

Přidávám podklady – vynechal jsem jen pozvánku na pondělní „pracovní sezení“, které je neveřejné (a nelze na něm proto přijmout závazná usnesení) a slouží výhradně k „předjednání“ toho, co se ve čtvrtek probere „naostro“.

Za technickou „kvalitu“ podkladů se omlouvám, s čitelností některých skenů jsem se snažil i něco udělat (přinejmenším rozpočtové opatření jsem pootočil tak, aby písmenka byla „nohama dolů“), avšak to, že pdf soubory zřejmě vznikly naskenováním vytištěných materiálů, a tedy jde pouze o „obrázky v pdf formátu“, takže z toho text vyextrahovat nelze (což může vadit zrakově postiženým spoluobčanům, jimž z toho hlasová čtečka souborů nepípne ani písmenko), jsem ovlivnit nemohl.

 1. Návrh usnesení  – podklady-zastupitelstvo-2016-11-24-navrhusneseni
 2. Podklad pro rozpočtové opatření 2016/10 – podklady-zastupitelstvo-2016-11-24-rozpoctoveopatreni10 – oproti souboru na městském webu jsem upravil orientaci stránek, aby se to dalo rozumně číst bez dalšího překlápění. A jemně jsem upravil podbarvení.
 3. Podklad s kalkulací pro upravené vodné a stočné: podklady-zastupitelstvo-2016-11-24-kalkulace-vodnestocne
 4. Původní usnesení, jehož část má být revokována podklady-zastupitelstvo-2016-11-24-revokovaneusneseni – jde o pasáž věnovanou odměňování členů a členek zastupitelstva (+komisí, atd.), kde se číslo konkrétního nařízení vlády mění na obecnější „ve znění pozdějších předpisů“.
 5. Zápis ze zasedání Sportovní komise – včetně většiny příloh:  podklady-zastupitelstvo-2016-11-24-sportovni-komise
 6. Zvlášť žádost Sokola o spoluúčast na opravě střechy sokolovny: podklady-zastupitelstvo-2016-11-24-sokol
 7. A nakonec žádost společnosti ČEZ Distribuce o věcné břemeno na pozemku p.č. 956 v k.ú. Nový Knín (jde o trafačku a vedení u zahrádek mezi bývalým Čámských mlýnem – nyní provozovnou firmy PINK PONK – a provozovnou Stavebniny Alf): podklady-zastupitelstvo-2016-11-24-vecnebremeno-cez
Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Nový Knín, Rozpočty, Zastupitelstvo se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s