Program zasedání zastupitelstva 2016-12-22

Dne 22.12.2016 od 19.00 hodin se kolem šišatého stolu v zasedací místnosti v podkroví radnice uskuteční pro letošek snad konečně závěrečné zasedání městského zastupitelstva.

Program je tentokrát velmi jednoduchý – vedle „administrativních“ položek, které dělají zasedání zasedáním (zahájení, schválení programu, volba ověřovatelů zápisu, závěr), je jediným bodem jednání schválení závěrečného rozpočtového opatření, které má dát rozpočet co nejpřesněji do souladu se skutečností, aby bylo příslušným zákonům vyhověno.

Program je tedy následující:

  1. Zahájení
  2. Volba ověřovatelů zápisu.
  3. Schválení programu
  4. Schválení rozpočtového opatření 12/2016
  5. Závěr

Opět by neškodilo dodat i ono rozpočtové opatření jako takové, abychom věděli, na čem jsme (na městském webu se okamžiku publikování tohoto příspěvku nenacházelo – nebo jsem se špatně koukal). Jenže na straně druhé je možné, že i kdyby se v příloze na městském webu ono opatření objevilo, v okamžiku zasedání může vypadat výrazně jinak, protože položky zřejmě budou ještě průběžně upravovány podle skutečnosti (což je účelem celého sezení), která se do onoho 22. prosince může ještě měnit.

V programu rovněž jaksi chybí diskuse. To, že v předvánoční honičce asi moc nálady k rozsáhlejšímu diskutování nebude, na věci nic nemění. (Prostě by byla zahájena, a pokud by se nikdo neozval, byla by zase ukončena s nulovým počtem příspěvků.)

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Oznámení, Rozpočty, Zastupitelstvo se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s