Na jezu se opět bruslilo, práce na mostech stojí

Mrazivé, leč slunečné počasí pokrylo klidnější úseky Kocáby solidní vrstvou ledu a přeje bruslařům a bruslařkám. A tak se opět bruslilo i na jezu u Brunclíkova mlýna. A to vše i díky nadšencům, kteří z ledové plochy nezištně odhrnovali sníh.

Práce na mostech byly z důvodu mrazivého počasí přerušeny.

Na betonovém mostě ke Hrádku se ovšem dělalo ještě těsně před nástupem současného opravdu zimního počasí – doufejme, že beton nebyl mrazem poškozen a most nebude potřebovat vzápětí další generálku. Určitě však bude potřeba doopravit nájezd na tento most na pravém břehu, kde je téměř „schod“, takže řidiči tudy musí projíždět obzvlášť opatrně.

Na mostě u Čermáků zbývá položit vodorovné izolace a povrch vozovky, mrazy tedy přerušily práci na tomto mostě téměř před dokončením.

Každopádně led umožnil prohlédnout si některé mosty zespoda. A dodejme, že ten u pivovaru (v Masnerově ulici) by generálku potřeboval rovněž – jenže ten patří kraji, nikoliv městu, takže jeho stav nemůže radnice ovlivnit, aspoň nikoliv přímo.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice doprava, Kocába, Nový Knín, Starý Knín, Tělovýchova a sport, Zprávy se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.