Program zasedání zastupitelstva 2017-04-20

Další – letos druhé – zasedání městského zastupitelstva se koná ve čtvrtek 20. dubna 2017 od 19 hodin kolem šišatého stolu v zasedačce v podkroví radnice.

Pokud jde o „úředničinu“, město se má dočkat úpravy vyhlášky o cenách nemovitostí (byla mj. prověřována její shoda s nyní platným Občanským zákoníkem) a zřízení stavební komise.

Tentokrát se bude projednávat mj. upravený projekt terminálu – uvidíme, nakolik se zastupitelé a zastupitelky dokážou na jeho podobě shodnout (na tuto otázku existují poměrně různé názory). Pokud je mi známo, pracuje se i na nové podobě parteru náměstí včetně řešení autobusových zastávek, ale to zřejmě ještě není natolik hotové, aby se to dostalo na program.

V programu zmíněné stavební úpravy základní školy souvisejí s vytížeností její kapacity (populačně silné ročníky jsou ve školním věku), pokud bude žádost podána a dotaci se podaří získat, byl by tento problém aspoň nějak zažehnán.

Na řadu mají přijít i kompostéry, o nichž se už jednou jednalo a rovněž několik věcných břemen a záměrů prodeje pozemků (konkrétně realitní kanceláři RE/MAX).

 1. Zahájení
 2. Volba ověřovatelů zápisu
 3. Schválení programu
 4. Informace o investičních akcích
 5. Schválení rozpočtové změny 1/2017
 6. Projednání ustavení a náplně stavební komise a úpravy vyhlášky o cenách nemovitostí
 7. Schválení podání žádosti o dotaci na stavební úpravy ZŠ Nový Knín
 8. Schválení podání žádosti o dotaci na kompostéry
 9. Projednání upraveného projektu na autobusový terminál
 10. Projednání zápisu Kontrolního výboru
 11. Schválení smluv o zřízení věcného břemene k pozemku p.č. 671/1 v k.ú. Nový Knín, 79/14 v k.ú. Libčice a p.č. 206/2 v k.ú. Sudovice
 12. Schválení záměru prodeje pozemků p.č. 242/9, 242/6 a 242/24 v k.ú. a obci Nový Knín (podle návrhu usnesení realitní kanceláři RE/MAX)
 13. Diskuse
 14. Závěr

Půdorys zamýšleného autobusového nádraží je ve formátu pdf zde: F.1.1.2_pudorys_nadrazi-Naklopeno. Proti skenu, který přišel v podkladu z radnice, jsem půdorys naklopil tak, aby písmena stála „na nohách“; původní sken byl sice orientován hezky k severu, ale písmena „ležela na boku“. Jinak je soubor beze změny.

...a zde je převeden do formátu jpg

…a zde je převeden do formátu jpg

…a zde –  nový knín_autobusové nádraží_2017_REVnový knín_autobusové nádraží_2017_REV -najdete aktualizovaný rozpočet ve formátu xls (jedním z důvodů odmítnutí při minulém projednávání byla právě i zastaralost rozpočtu, protože se od doby vzniku původního projektu poněkud změnily ceny).

Zde – Návrh ZŠ – je návrh úprav ZŠ – jde – zdá se – o úpravy podkroví školních budov pro účely výuky.

Návrh příkazní smlouvy o zařízení dotace na výše uvedenou stavbu je zde: PrikazniSmlouva

Kompostérů se týkají podmínky 68. výzvy (doufejme, že výzva s tímto dvojčíslím nevyvrcholí zase nějakou tou bratrskou internacionální pomocé, jedno od koho), které – rovněž ve formátu pdf – nalezneme zde: 651-1-68_výzva PO3

Korespondence ohledně kompostérů je zde: Korespondence-kompostery

Zápis z jednání kontrolního výboru nalezneme zde: KontrolniVybor

A ještě ta věcná břemena:

 

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice autobusy, Komunální politika, Nový Knín, Oznámení, Rozpočty, Zastupitelstvo se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.