Odkaz na zápis ze zasedání zastupitelstva 22. června 2017

Dne 22. června 2017 se v Libčicích konalo další zasedání městského zastupitelstva. Jelikož jsem se tou dobou nacházel na Ledru, nemohl jsem dorazit a poreferovat. Proto mi nezbývá než dát odkaz na oficiální usnesení a zápis z onoho čtvrtka.

Nachází se na adrese http://mestonovyknin.cz/usneseni%2Da%2Dzapis%2Dc%2D24%2D17/d-5596/p1=1637 – případně na samotný pdf soubor je možno přejít pliknutím na adresu http://www.mestonovyknin.cz/assets/File.ashx?id_org=10763&id_dokumenty=5597 ; možná k zasedání přičiním ještě nějaký komentář ve zvláštním článku.

Zde jen upozorňuji na to, že celé zasedání se opravdu protáhlo – podle zápisu se začalo v 19.02 hodin (zpoždění pouhé 2 minuty), skončilo se ve 22.21 hodin. A rovněž na to, že oficiální zápis je podrobnější než mé obvyklé záznamy, panu Foltýnovi nutno vyjádřit uznání (pravda, má na rozdíl ode mě k dispozici oficiální zvukový záznam a víc času, neb to nedělá ve svém volném čase, nýbrž v rámci svého pracovního poměru, to však na kvalitě jeho práce nic neubírá). Zpětně si můžete prohlédnout i zápisy z předchozích jednání a dohledat si tam to, co jsem případně nestihl.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Libčice, Rozpočty, Zastupitelstvo se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.