Startuje Novoknínský triatlon

Pořadatelé nakládají kola

Už jen chvíle dělí závodníky a závodnice od startu již XV. ročníku Novoknínského triatlonu. Parkoviště na louce u Oplocenky se plní, pořadatelé nakládají kola, aby je odvezli na místo startu (v 15.00 závod začíná plaváním ve Staré Huti, pak se pojede na kolech do Nového Knína, kde bude závod završen během; samotné závodníky a závodnice tam odveze objednaný autobus) a závodníci a závodnice se připravují podat své co nejlepší výkony.

Pokud jde o počasí, to asapoň na první pohled příliš nepřeje plavání (podle serveru yr.no mělo mít teplejší počasí i norské Oslo – 20°C, Nový Knín jen 18°C; lepší počasí pro Oslo předpovídá i web meteoblue.com), voda však bude nejspíš ještě vyhřátá z předchozích teplejších dní. Na druhé straně možná bude chladnější vzduch přát jízdě na kole a běhu, při nichž naopak vadí úmorná vedra. Nelze tedy vyloučit, že letošní ročník bude korunován rekordem, i když předem není jisté nic. Podstatné je, že se aspoň pro dnešek vypršelo snad už ráno (jakkoliv příroda po extrémně suchém jaru vláhu potřebuje), takže plaváním zůstane jen to plavání a nezmění se v ně i ten běh a jízda na kole. Popřejme všem zúčastněným co nejvíce úspěchů, vítězům zasloužená ocenění a těm, kdo skončí třeba i na chvostu startovního pole, aspoň dobrý pocit z příjemně prožitého dne.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Nový Knín, Tělovýchova a sport, Zprávy se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.