XV. ročník Novoknínského triatlonu proběhl úspěšně

Jeden z prvních

Jeden z prvních

Dne 15. července 2017 proběhl mezi Starou Hutí a Novým Knínem již XV. ročník Novoknínského triatlonu. Start byl naplánován na 15. hodinu odpolední ve Staré Huti, kde se plavalo, pak následoval cyklistický přesun do Nového Knína, kde byl závod završen běžeckou částí.

Jako obvykle se nejlepší časy pohybovaly pod jednou hodinou, konkrétně do jedné hodiny se vešlo 19 závodníků a tři štafety. A všichni, kdo závod dokončili, se vešli do dvou hodin. Celkem se jednalo o 138 závodníků, 36 závodnic a 20 štafet. Závod se nepodařilo dokončit 11 závodníkům a 4 závodnicím. Vůbec nejlepšího času dosáhl Michal Francke z týmu Žižkovský tygři – 00:55:19.7. Na záda mu dýchali Martin Sajdl (rovněž z Žižkovských tygrů) s časem 00:55:23.1 a Vojtěch Zachata z družstva Messenger mtb team s časem 00:55:25.0, další na tuto trojici ztráceli nejméně půl minuty.

Celou výsledkovou listinu včetně rozdělení podle kategorií přinese web Novoknínského triatlonu. V době psaní této zprávy tam ještě není, pořadatelé mají co dělat s organizačními záležitostmi – stále ještě běží afterparty s občerstvením a živou hudbou. Pár drobných přeháněk, jež areál zasáhly, atmosféru příliš neovlivnilo, ti kdo na místě vydrželi do nynějška, si večera opravdu užívají. No však si to také na startovném zaplatili… 🙂 .

Novoknínský triatlon 2017 končí, ať žije Novoknínský triatlon 2018!

Aktualizace 2017-07-22

Celkové výsledky již jsou zveřejněny. Jsou dostupné z webu Novoknínského triatlonu, konkrétně z adresy: http://nktriatlon.cz/vysledky-3/. Samotné výsledky jsou zveřejněny na webu firmy, která se zabývá mj. časomírou (a profi měření zajišťovala i amatérskému Novoknínskému triatlonu). Konkrétně je lze najít na adrese: http://sportsoft.cz/cs/zavod/overview/2289

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Nový Knín, Tělovýchova a sport, Zprávy se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 reakce na XV. ročník Novoknínského triatlonu proběhl úspěšně

 1. Oldřich Kupa napsal:

  Ahoj Miloši . Díky za pěkný článek, jen mě trochu mrzí ta štiplavá poznámka o startovném úplně na konci. Závodníci sice platí startovné ale bez dobrovolníků a sponzorů by ta částka byla úplně jiná. Myslím ze jsme cca 10 let nezdražovali a letos jsme museli i sáhnout do rezerv. Ale děláme to rádi a to ty víš 🙂

  • Miloš Hlávka napsal:

   A hrome, štiplavě jsem to nezamýšlel, pokud to tak vyznělo, to mě tedy mrzí.
   Určitě jsem to nemyslel jako výčitku, protože to, že se taková akcička asi těžko dá dělat zadarmo, a to i při sebevětším nasazení dobrovolníků, myslím chápe každý, kdo trošku přemýšlí. A myslím, že ti, kdo ten triatlon plavou, jezdí a běhají, si to startovné zaplatí opravdu rádi (neb vědí, co za ty své vynaložené chechtáčky dostávají). Stejně jako Vy všichni rádi vynakládáte svůj čas, námahu a koneckonců i nějaké ty prostředky na organizování takovéto akce, která se bez nadšení dělat opravdu nedá.

 2. Oldřich Kupa napsal:

  🙂 musel jsem si trosku rypnout , nemůžu tě pořad jen chválit 🙂

  • Miloš Hlávka napsal:

   A přitom by bývalo stačilo poslední větu doplnit ještě o jednu – třeba takhle:

   No však si to také na startovném zaplatili… 🙂 .
   A – vzhledem k tomu, co za své peníze obdrželi – rádi zaplatili. 🙂 .

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s