Vietnamská prodejna potravin uzavřena pravděpodobně do 13. srpna 2017

Ti, kdo si chtěli dnes, 25. července 2017, po sedmé hodině večerní nakoupit na náměstí Jiřího z Poděbrad, odešli s nepořízenou, protože jediný obchod, který v tuto večerní dobu své služby nabízí, totiž vietnamský potravinářský krám v přízemí domu číslo 4, zůstal uzavřen.

Podle neověřených zpráv z druhé až třetí ruky je příčinou tak náhlého přerušení provozu obchodu úmrtí v rodině provozovatele. A protože jet na pohřeb do Vietnamu na otočku by se asi příliš nevyplatilo, na opětovné otevření si budeme muset nějakou dobu počkat – údajně má být zavřeno až do 13. srpna tohoto roku.

Ti, kdo budou chtít v nejbližších týdnech v Novém Kníně nakoupit, tudíž musí počítat s tím, že v pracovní dny tu možnost budou mít zhruba do 19 hodin (obchod Štěpána Hrubého; COOP na náměstí zavírá už v 18.00 hodin, obchod pana Nechyby přibližně ve stejnou dobu a COOP na Smíchově tuším v 16.30 hodin. V dny mimopracovní je tato doba ještě kratší: u Štěpána Hrubého počítejte s prodejem asi tak do 15 hodin (pokud prodejní dobu operativně neprodlouží), ostatní obchody zavírají ještě dříve.

Jak již bylo uvedeno, jde o zprávu z druhé až třetí ruky, tudíž nemusí být úplně přesná, nehledě na to, že (pokud máme parafrázovat „oblíbená“ hlášení o zpoždění vlaků z nádražních rozhlasů) ohlášená doba uzavření obchodu se může změnit.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Nový Knín, Praktické informace, Zprávy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.